WIRTUALNE KARTY MIESZKAŃ

Techniczne czy przejrzyste, puste czy umeblowane, pokazane w 2 czy w 3 wymiarach? Zastanawiałeś się, jakie karty mieszkań, które sprzedają najlepiej?

Teraz możesz mieć je wszystkie!

A dodatkowo oprowadzić klientów po ich nowym mieszkaniu i dać im możliwość umeblowania mieszkania po swojemu – to wszystko w wirtualnej rzeczywistości.

PANORAMICZNY WIDOK 3D

W odróżnieniu od statycznych kart 3D, w których zazwyczaj nie widzimy dobrze części mieszkania, widok domyślny Wirtualnych Kart Mieszkań pozwala oglądać mieszkanie ze wszystkich stron i pod dowolnym kątem dzięki możliwości przemieszczania kamery dokoła oraz góra dół.

ZWIEDZANIE NA PIECHOTĘ

Widok „na piechotę” pozwala wirtualnie spacerować po mieszkaniu. Wykorzystując (np. na targach lub w biurze) hełm wirtualnej rzeczywistości możesz stworzyć wrażenie realnego poruszania się po mieszkaniu.

WIDOK 2D

To samo mieszkanie można w dowolnej chwili zobaczyć w widoku z góry w dwóch wymiarach.

MEBLOWANIE MIESZKANIA

Większość klientów przed zakupem mieszkania chce wyobrazić sobie, jak je umebluje. Z Wirtualnym Planerem i bogatą biblioteką mebli oraz materiałów wykończeniowych to zadanie będzie o wiele łatwiejsze i ułatwi im podjęcie decyzji.

KARTY STANDARDOWE

Przygotujemy również klasyczne karty mieszkań (domów).

Wystarczy, że wybierzesz szablon, kolorystykę i zakres informacji. Możemy też zaprojektować szablon specjalnie dla Ciebie.

Close Menu