SPRZEDAJESZ GOTOWE DOMY LUB ICH PROJEKTY?

Wirtualny Dom

Klient może obejrzeć dom z zewnątrz i od wewnątrz, z dowolnego miejsca, pod dowolnym kątem i o wybranej porze dnia. Opcja wyłączania widoku dachu i ścian pozwala zajrzeć do wnętrza domu.

Aplikacja pozwala również sprawdzić, czy na działce o określonych wymiarach można postawić wybrany dom. Ile pozostanie miejsca na ogród czy plac zabaw?

Wirtualny

„Wirtualny Konfigurator Domu”  to zestaw narzędzi służących do konfiguracji i sprzedaży domów prefabrykowanych. Klient krok po kroku konfiguruje swój dom korzystając z katalogu dostępnych możliwości a efekt swoich wyborów ogląda w czasie rzeczywistym. Efektem pracy konfiguratora jest załącznik do umowy na budowę domu

Wirtualny

Na zakończenie Klient może umeblować swój przyszły dom przy pomocy intuicyjnego Wirtualnego Planera. W aplikacji znajduje się obszerna biblioteka mebli i elementów zabudowy, które można umieszczać w projektowanych pomieszczeniach, oglądając efekty zarówno w 2D (plan), jak i 3D.

W pakiecie otrzymujesz również

Wirtualny Dom pozwala na generowanie dowolnej ilości wysokiej jakości wizualizacjinadających się do druku i poligrafii. Wystarczy wybrać ujęcie, zrobić zdjęcie i wysłać wizualizacje do druku. To takie proste.

 

Zamawiając prezentację Wirtualny Dom, otrzymujecie dodatkowo wysokiej jakości animację projektu nadającą się do publikacji w TV i internecie.

Close Menu