TRYBY ZWIEDZANIA NIERUCHOMOŚCI

Domyślny

pozwala na poruszanie się po nieruchomości z pomocą czytelnych przycisków ekranowych.

Z lotu ptaka

w tym trybie możesz poruszać się swobodnie po nieruchomości latając nad nią jak ptak. 

Na piechotę

poczuj się jak mieszkaniec i spaceruj swobodnie po nieruchomości oglądając ją z perspektywy pieszego.

W trybie animacji

jeżeli masz problem z poruszaniem się po nieruchomości z pomocą powyższych funkcji, włącz tryb animacji, a aplikacja oprowadzi Cię automatycznie.

Panorama

korzystając z opcji panoramy sferycznej wysokiej jakości zobaczysz nieruchomość w jakości fotorealistycznej.

SYMULACJA ZMIANY PÓR DNIA I OŚWIETLENIA

Korzystając z „WirtualnegoDomu” można zobaczyć inwestycję o różnych porach dnia, co ułatwia wybór mieszkania, przez wzgląd na nasłonecznienie oraz usytuowanie względem stron świata.

WIDOK

W opcji widok możesz

  • przełączyć okno prezentacji na pełny ekran
  • włączyć lub wyłączyć sąsiednie budynki
  • ukryć lub wyświetlić roślinność, pieszych i pojazdy

SYMULACJA ROZWIĄZAŃ KOMUNIKACYJNYCH

Po terenie inwestycji poruszają się wirtualni mieszkańcy, prezentowane są ciągi piesze i zagospodarowanie terenu.
W prezentacji możesz zobaczyć rozwiązania komunikacyjne na osiedlu i w jego okolicy, rozmieszczenia miejsc postojowych i parkingów. Prezentowane są istniejące oraz planowane rozwiązania komunikacyjne.

PREZENTACJA OKOLICY I KOLEJNYCH ETAPÓW ROZBUDOWY OSIEDLA

„WirtualnyDom” pozwala na odwzorowanie otoczenia inwestycji . W ramach prezentacji możemy zaprezentować budynki sąsiednie, tereny przyległe oraz kluczowe punkty w sąsiedztwie (sklepy, ciągi komunikacyjne, place zabaw, szkoły, przychodnie i pozostałą infrastrukturę okolicy). Wirtualny Dom pozwala też na prezentację przyszłych etapów rozbudowy osiedla.

ZIELEŃ I MAŁA ARCHITEKTURA

W Wirtualnym Domu można również zaprezentować planowaną zieleń oraz małą architekturę w okolicy inwestycji.

WYBÓR MIESZKANIA

Po zapoznaniu się z bryłą budynku oraz jego otoczeniem, czas na wybór mieszkania. Pierwszym sposobem jest wybór z bryły budynku. Z tej opcji korzystają osoby, które mają jasne kryteria dotyczące lokalizacji mieszkania np. tylko parter, tylko poddasze, mieszkanie od strony patio. W celu ułatwienia przeglądania dostępnych mieszkań, warto wybrać opcję „dostępność lokali”, która na bryle budynku podświetli statusy wszystkich lokali.
Dla osób poszukujących mieszkania po kryteriach liczbowych, takich jak: wielkość, cena, ilość pokoi, przygotowaliśmy praktyczną listę lokali, z której wybieramy interesujące nas lokale a następnie zaznaczamy je na budynku.
Wirtualny Dom jest integrowany z bazą danych mieszkań na stronie dewelopera, dlatego dostępność lokali w prezentacji jest zawsze aktualna. Dzięki technologii Wirtualnego Domu następuje automatyczna aktualizacja baz mieszkań we współpracujących portalach internetowych.  
Lista współpracujących portali:
www.krn.pl
www.dominium.pl
www.morizon.pl
www.nportal.pl
www.tabelaofert.pl 
Po wyborze mieszkania czas na wybór miejsca postojowego. W Wirtualnym Domu możemy prezentować miejsca postojowe w garażach podziemnych oraz na zewnątrz budynku. Aplikacja pozwala na rezerwację miejsca postojowego wprost z prezentacji.

WIRTUALNE KARTY MIESZKAŃ

Każde z mieszkań posiada „Wirtualną Kartę Mieszkania”, która jest publikowana na stronie developera oraz w portalach ogłoszeniowych.

WIRTUALNE KARTY MIESZKAŃ

Dzięki aplikacji „WirtualnyPlaner” możecie swobodnie urządzać i aranżować mieszkania. Bezpośrednio z aplikacji można też dokonać zakupu elementów meblarski i wykończeniowych. 

Close Menu