Korzyści posiadania Wirtualnego Domu

Zaangażujesz emocje potencjalnych klientów

Wyróżnisz się na tle konkurencji

Przyspieszysz decyzje o zakupie mieszkania w Twojej inwestycji

Przyciągniesz uwagę na targach i konferencjach

Ułatwisz pracę i podniesiesz efektywność Działu Sprzedaży

NOWY WYMIAR PREZENTACJI INWESTYCJI

Zaproś Klientów do wirtualnej wersji swojej inwestycji – na stronie internetowej, na komputerze, w tablecie i telefonie, na targach i dniach otwartych, na spacerze i w domowym zaciszu.

 

Korzystając z Wirtualnego Domu Twoi Klienci:

  • obejrzą Twoją inwestycję w 3D – z dowolnej perspektywy, o różnych porach dnia
  • wejdą do mieszkania, które ich zainteresowało dzięki widokowi „na piechotę” oraz elementom rozszerzonej rzeczywistości
  • umeblują wybrane mieszkanie korzystając z wirtualnego planera i poczują się właścicielami swojego wymarzonego M

W pakiecie otrzymujesz również

Wirtualny Dom jest doskonałą podstawą do tworzenia wizualizacji.

Możesz samodzielnie wygenerować dowolną liczbę wizualizacji swojej inwestycji – wystarczy wybrać ujęcie i rozdzielczość. To bardzo proste.

Na bazie Wirtualnego Domu tworzymy również wysokiej jakości wizualizacje do prezentacji na stronach internetowych i do druku.

Sprawdź szczegóły

Zamawiając prezentację Wirtualny Dom, otrzymujecie dodatkowo wysokiej jakości animację inwestycji nadającą się do publikacji w TV i internecie. 

Scenariusz animacji może zostać dostosowany do Twoich oczekiwań – standardowo pokazujemy inwestycję z lotu ptaka oraz z perspektywy przechodnia.

 

Każde z mieszkań posiada „Wirtualną Kartę Mieszkania”, którą można opublikować na stronie developera oraz w portalach ogłoszeniowych. Karta umożliwia oglądanie mieszkania w 2D i 3D, meblowanie go z wykorzystaniem Wirtualnego Planera oraz wygenerowanie stardardowej karty mieszkania jednym przyciskiem.

Scenariusz animacji może zostać dostosowany do Twoich oczekiwań – standardowo pokazujemy inwestycję z lotu ptaka oraz z perspektywy przechodnia.

Sprawdź szczegóły

Zamiast dźwigać kosztowne i ciężkie katalogi klient może mieć pełny dostęp do Twojej oferty w swojej komórce lub tablecie. Zobaczy tu wszystkie zalety Twojej nieruchomości i wybierze mieszkanie dla siebie. Aplikacja zawiera również elementy rozszerzonej rzeczywistości.


Pobierz

Dodatkowo możesz zamówić

Klienci lubią wizualne wyszukiwarki – umieść taką również na swojej stronie internetowej. Dzięki wyszukiwarce przygotowanej przez Wirtalny Dom Twoi klienci łatwo wybiorą piętro na wizualizacji i mieszkanie z widoku kondygnacji. Wybrane mieszkania mogą zobaczyć w widoku klasycznym lub 3D.

Sprawdź szczegóły

Klienci lubią wizualne wyszukiwarki – umieść taką również na swojej stronie internetowej.

Dzięki wyszukiwarce przygotowanej przez Wirtalny Dom Twoi klienci łatwo wybiorą piętro na wizualizacji i mieszkanie z widoku kondygnacji. Wybrane mieszkania mogą zobaczyć w widoku klasycznym lub 3D.

Sprawdź szczegóły

Twoja inwestycja jest już gotowa? To wspaniale. Na zdjęciach panoramicznych klienci mogą zobaczyć ją w widoku 360 stopni. Wirtualne Spacery pokazują zarówno budynki z zewnątrz, jak i wewnątrz. Możemy również pokazać to samo mieszkanie w standardzie deweloperskim i wersji wykończonej.

Sprawdź szczegóły

Gdzie wykorzystasz

Klienci mogą zapoznać się z Twoim Wirtualnym Domem bezpośrednio na Twojej stronie internetowej – wystarczy wkleić na nią odpowiedni kod. 

Na bazie Wirtualnego Domu tworzymy również wyszukiwarki mieszkań 3D na strony internetowe.

Wykorzystaj Wirtualny Dom do prezentacji mieszkań podczas spotkania z klientami – pokaż im, jak będzie wyglądać inwestycja i konkretne, interesujące ich mieszkania.

Animację możesz prezentować na dużym ekranie przy wejściu do biura.

Wykorzystując aplikację mobilną z elementami rozszerzonej rzeczywistości możesz pokazać klientom, jak po umeblowaniu będzie wyglądać mieszkanie, w którym właśnie się znajdują.

Przyciągnij uwagę i zaangażuj Klientów podczas targów. Przenieś wirtualnie klientów na teren inwestycji, korzystając z hełmów rozszerzonej rzeczywistości. Osoby oczekujące na rozmowę ze sprzedawcą mogą skorzystać z ekranu dotykowego, gdzie zapoznają się ze szczegółami inwestycji i obejrzą konkretne mieszkania.

Pobierz

Close Menu