Wyszukiwarka Mieszkań 3D

Wyszukiwarka mieszkań jest jedną z najważniejszych funkcjonalności strony internetowej inwestycji mieszkaniowej. Od tego czy będzie działać intuicyjnie i zgodnie z preferencjami potencjalnych klientów, w dużym stopniu zależy ich dalsze zainteresowanie zakupem mieszkania.

Wielu klientów na etapie wyszukiwania mieć dostęp nie tylko do klasycznego widoku listy, ale do wizualnego narzędzia, które pozwoli im od razu zobaczyć umiejscowienie mieszkania w budynku i jego układ.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, wymyśliliśmy Prostą Wyszukiwarkę 3D. Bez względu na to, w jakiej technologii zrealizowana jest Twoja strona internetowa, nasza wyszukiwarka może zostać zainstalowana jako integralna jej część. Dodatkowo zintegrujemy ją z systemem CRM, którego używasz lub udostępnimy moduł bazy mieszkań do ich późniejszej edycji. Prostą Wyszukiwarkę 3D przygotowujemy ją jako dodatek do prezentacji Wirtualny Dom lub niezależnie od niej.

Jak działa nasza wyszukiwarka mieszkań?

Po wejściu do sekcji Mieszkania lub Wyszukiwarka użytkownicy strony widzą przed sobą wizualizację lub kilka wizualizacji pokazujących inwestycję z kilku stron. Z tego widoku wybierają budynek (w przypadku większych inwestycji) oraz piętro.

Wyszukiwarka mieszkań - wizualizacja

Następnie są przenoszeni do widoku kondygnacji, na którym widać uproszczone plany poszczególnych mieszkań. Z tego poziomu mogą wyselekcjonować mieszkania o określonej liczbie pokoi. Po najechaniu kursorem na mieszkanie, widzą jego metryczkę z podstawowymi danymi, takimi jak metraż i cena (jeśli podana).

Wyszukiwarka mieszkań - kondygnacja

Po kliknięciu w konkretne mieszkanie wyświetla się jego szczegółowy plan i dane. W zależności od opcji dopuszczonych przez dewelopera, użytkownik może również pobrać kartę w formacie PDF lub przejść do wirtualnej karty mieszkania (z widokiem z dowolnej strony i możliwością meblowania).

Wyszukiwarka mieszkań - plan mieszkań

Przykładowe realizacje

Na poniższych stronach możesz zobaczyć Proste Wyszukiwarki 3D zrealizowane pilotażowo dla inwestycji:

Dodaj komentarz

Close Menu